up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Голова СБУ Грицак: на Донбасі безчинствують 36 тисяч терористів і російських військових

Про це він сказав під час виступу в Нью-Йорку на ювілейному засіданні з нагоди 50-річчя Світового конгресу українців

Голова Служби безпеки України Василь Грицак заявляє, що понад 36 тис. терористів і російських військових продовжують безчинствувати на українському Донбасі.

Як повідомляє УНІАН, про це він сказав під час виступу в Нью-Йорку на ювілейному засіданні з нагоди 50-річчя Світового конгресу українців.

Вже четвертий рік триває війна за Україну – кривава, жорстока, без правил та кордонів, і досі важко повірити, що в ці дні понад 36 тис. терористів та російських солдатів продовжують безчинствувати на нашому Донбасі.

У зверненні до представників СКУ Грицак заявив, що «вже четвертий рік триває війна за Україну – кривава, жорстока, без правил та кордонів, і досі важко повірити, що в ці дні понад 36 тис. терористів та російських солдатів продовжують безчинствувати на нашому Донбасі. Сьогодні нашим спільним завданням є захист України від агресора, який не лише дестабілізує ситуацію всередині нашої країни, але й сіє зерно фальшивої пропаганди за її межами».

Голова СБУ закликав світову спільноту і надалі активно допомагати Україні у подоланні російської агресії, забезпечуючи мир та стабільність як в Україні, так і за її межами. За його словами, «закордонне українство – це та потужна сила, що допомагає рідній землі у найскрутніші часи та прискорить спільну перемогу».

«Світовий конгрес українців – організація тисяч патріотичних сердець, що б’ються воєдино заради України, незалежно від часу та відстаней», ‒ наголосив Грицак.

20 вересня 2017, 16:23
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»
Андрій та Роман Матвійчуки служать у підрозділах 14-ї окремої механізованої бригади
Згодом у «автолюбителя» знайшли пістолет і цілу жменю таблеток «екстазі»
Зуміли відчинити поламаний замок і визволити жінку, яка разом з дитиною перебувала у квартирі
Загалом від початку доби незаконні збройні формування 19 разів порушили перемир’я
Адже рук у нього лише дві – а треба було мати п’ять…
«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ