up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

За кілька годин усі ми поринемо в Ніч кажанів!

title
Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» підготував до цієї дати низку заходів

Однією з найнезвичайніших природоохоронних дат є Ніч кажанів, яку відзначають в ніч з 20 на 21 вересня. З 1997 року це – загальноєвропейська природоохоронна акція, в якій беруть участь усі країни, що є сторонами Угоди про збереження кажанів у Європі – EUROBATs (діє з 1991 pоку, ратифікована Верховною Радою України 19 травня 1999 року), повідомляє Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща».

Провідний фахівець з екоосвіти КНПП «Цуманська пуща» – Юлія Семенюк провела заняття з гуртківцями Рівненського районного центру дитячої та юнацької молоді, задля поглиблення знань дітей про особливості життєдіяльності та заходи з охорони певних видів кажанів.

Мета Угоди – узгодження дій, розроблення і впровадження європейськими державами спільних заходів щодо збереження кажанів та місць їхнього перебування. Одним з пріоритетів діяльності в рамках Угоди є підвищення екологічної свідомості населення стосовно важливості збереження кажанів. Проведення Європейської ночі кажанів є значною подією, учасниками якої є країни Європи, у тому числі й Україна.

Саме тому провідний фахівець з екоосвіти КНПП «Цуманська пуща» – Юлія Семенюк провела заняття з гуртківцями Рівненського районного центру дитячої та юнацької молоді, задля поглиблення знань дітей про особливості життєдіяльності та заходи з охорони певних видів кажанів. Загалом охоплено 23 гуртківці та 4 керівника.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Кияни двічі відігрувалися й цілком могли здобути третю поспіль вольову перемогу в Лізі Європи
Козаки Юрія Вернидуба впевнено посідають друге місце в групі
Попросив телефон «подзвонити» – і не повернув
Досудове розслідування за фактом розповсюдження зображень порнографічного змісту слідчі Костопільського відділу поліції розпочали ще на початку серпня цьогоріч
В обласному центрі презентуватимуть проект «Луцьк у долонях» та видання студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio»
Фахівці Волинського обласного лабораторного центру інформують, що з початку епідемічного сезону, котрий почався 2 жовтня, від вірусних інфекцій постраждало майже 7,5 тисячі наших краян
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ