up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Житель Пісок виборов майже 2 млн грн компенсації за зруйноване війною житло

Жителю прифронтового села Піски Донецької області Ігорю Лошадкіну виплатять майже 2 мільйони гривень відшкодування матеріальних та моральних збитків, заподіяних в результаті проведення АТО

Як передає Depo.Донбас з посиланням на Главком, судовий позов з цього приводу частково задовольнив Печерський районний суд Києва 18 вересня.

Повідомляється, що з державного бюджету Лошадкіну буде відшкодовано 1,8 мільйона гривень за його пошкоджений будинок на вулиці Олімпійської у селищі Піски.

Повідомляється, що з державного бюджету Лошадкіну буде відшкодовано 1,8 мільйона гривень за його пошкоджений будинок на вулиці Олімпійської у селищі Піски. Суд вважає, що позивач поніс матеріальні втрати в результаті терористичного акту.

Крім цього, суд зобов'язав сплатити Лошадкіну 10 тисяч гривень за завдану моральну шкоду.

"Чоловік з грудня 2016 судився з Кабінетом міністрів, Державною казначейською службою, Антитерористичним центром при СБУ, Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ і Головним управлінням Національної гвардії України", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що влітку 2015 роки сім'я Лошадкіна подала позови проти Росії і України в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ).

"Як пояснили позивачі, "з Росією судяться, тому що вона зруйнувала їхній будинок і життя, а з Україною, тому що та нічого не робить для своїх переселенців", - йдеться у матеріалі.

Нагадаємо, що мешканка прифронтової Авдіївки, за підтримки правозахисників виграла судову справу щодо компенсації за зруйноване в результаті обстрілів житло в сумі понад 2 мільйони гривень.

25 вересня 2017, 13:47
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»
Андрій та Роман Матвійчуки служать у підрозділах 14-ї окремої механізованої бригади
Згодом у «автолюбителя» знайшли пістолет і цілу жменю таблеток «екстазі»
Зуміли відчинити поламаний замок і визволити жінку, яка разом з дитиною перебувала у квартирі
Загалом від початку доби незаконні збройні формування 19 разів порушили перемир’я
Адже рук у нього лише дві – а треба було мати п’ять…
«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ