up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

9 любешівських спортсменів — у збірній команді Волині

title
Збірна Любешівського району виборола друге місце, поступившись лише двома очками команді Луцького району

Валентина БОРИСЮК, директор Любешівської ДЮСШ

Відбувся чемпіонат області з легкої атлетики. Це були відбіркові змагання на Чемпіонат України з легкої атлетики серед дітей 2002 року народження і молодші, який проходитиме у Дніпрі.

Приємно, що збірна команда Любешівського району виборола друге місце, поступившись лише двома очками команді Луцького району.

Увесь п’єдестал першості зі спортивної ходьби серед дівчат був наш: перше місце посіла Іванна Меліщук, друге – Анна Зімич, третє – наймолодша наша учасниця Оксана Лук’янович.

Так, весь п’єдестал першості зі спортивної ходьби серед дівчат був наш: перше місце посіла Іванна Меліщук, друге – Анна Зімич, третє – наймолодша наша учасниця Оксана Лук’янович. Серед юнаків-скороходів «золото» виборов Юрій Мацько із Люб’язя.

З бігу на 300 метрів упевнену перемогу отримала Юлія Петрик із В’язівненської школи. Також слід відмітити ученицю цього ж навчального закладу Ірину Михалик, котра перемогла з бігу на 2000 метрів з перешкодами. А з бігу на 3000 метрів першим фінішну стрічку перетнув Тарас Корецький із Люб’язя, з бігу на 150 метрів – Максим Дишко з Гірок. Перемогу нашій команді із бігу на 2000 метрів із перешкодами серед юнаків приніс Борис Абрамович із Люб’язя.

Дуже цікавою була боротьба з естафетного бігу серед юнаків і дівчат. На жаль, юнки зайняли 4 місце, а ось юнаки – друге. У штовханні ядра Іринка Артисюк із Люб’язя лідирувала до самого фіналу. І з результатом 9,1 метра лишень сантиметра їй забракло до перемоги. У результаті дев’ятеро любешівських спортсменів потрапили до збірної команди області.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»
Андрій та Роман Матвійчуки служать у підрозділах 14-ї окремої механізованої бригади
Згодом у «автолюбителя» знайшли пістолет і цілу жменю таблеток «екстазі»
Зуміли відчинити поламаний замок і визволити жінку, яка разом з дитиною перебувала у квартирі
Загалом від початку доби незаконні збройні формування 19 разів порушили перемир’я
Адже рук у нього лише дві – а треба було мати п’ять…
«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ