up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Рятувальники відновлюють Авдіївку

title
З початку проведення робіт бійці ДСНС завершили відновлювальні роботи за 55-ма адресами

Від Головного управління залучалося 64 чоловіки та 15 одиниць техніки. Від ДСНС України було залучено 3 чоловіки та 2 одиниці техніки.

Починаючи з 5 серпня, рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області розпочали проводити відновлювальну роботу в житлових будинках міста Авдіївки, а також допомагати населенню міста ліквідовувати наслідки артилерійських обстрілів. Про це інформує ДСНС.

25 вересня надзвичайники проводили відновлювальні роботи по вулицях Лермонтова, Чернишевського, Колосова та Гагаріна. Всього було встановлено 62 листа шиферу, 31 м погонних коника, 2,5 м дерев’яного бруса, 130 кв. м руберойду, 96,5 м погонних дерев’яної дошки та 7 листів ОСБ плити. Також, рятувальники демонтували 93 листи шиферу та 45 кв. м черепиці, 2 залізобетонні плити, 1 віконний ригель,1 стінову панель загальною вагою 10 т та 24 кв. м утеплювача стін.

За минулу добу працівники ДСНС завершили ремонтні роботи за 4-ма адресами. З початку проведення робіт бійці ДСНС завершили відновлювальні роботи за 55-ма адресами. Від Головного управління залучалося 64 чоловіки та 15 одиниць техніки. Від ДСНС України було залучено 3 чоловіки та 2 одиниці техніки.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Кияни двічі відігрувалися й цілком могли здобути третю поспіль вольову перемогу в Лізі Європи
Козаки Юрія Вернидуба впевнено посідають друге місце в групі
Попросив телефон «подзвонити» – і не повернув
Досудове розслідування за фактом розповсюдження зображень порнографічного змісту слідчі Костопільського відділу поліції розпочали ще на початку серпня цьогоріч
В обласному центрі презентуватимуть проект «Луцьк у долонях» та видання студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio»
Фахівці Волинського обласного лабораторного центру інформують, що з початку епідемічного сезону, котрий почався 2 жовтня, від вірусних інфекцій постраждало майже 7,5 тисячі наших краян
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ