«Волинь» здобуває сенсаційну перемогу в матчі з ФК «Полтава»!

Рахунок 2:0 на користь лучан

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

«Волинь» (Луцьк) – ФК «Полтава» (Полтава) – 2:0 (1:0 – Олександр Медведь, 45+1 хв.; 2:0 – Андрій Ляшенко, 57 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 15 тур. 6 жовтня 2017 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя Владислав Дорош (Київ).

Гості посідали друге місце в турнірній таблиці, поступаючись лише столичному «Арсеналу».

Справжнісінькою сенсацією завершився на «Авангарді» матч 15-го між «Волинню» та ФК «Полтава».

Гості посідали друге місце в турнірній таблиці, поступаючись лише столичному «Арсеналу». Тож їхали в Луцьк «по три очки». Натомість повертаються з діркою від бублика!

Олександр Медведь на компенсованій хвилині першого тайму та Андрій Ляшенко в другому приносять «Волині» перемогу. До речі, лише четверту у сезоні (ще три матчі «червоно-білі» звели внічию, а вісім – програли).

Також варто зазначити, що лучани догравали вдесятьох – другу жовту одержав той таки Ляшенко. Вистояли!

В активі «Волині» 15 очок після 15-ти турів.