up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Понад тисяча українців-поліщуків чимчикували за журавлиною на Ольманські болота навпрошки

Цих мисливців за дикоросами записали у порушники державного кордону

Продовжується сезонний пропуск жителів прикордонних населених пунктів Рокитнівського району Рівненської області, у трьох тимчасових місцях «Познань», «Березове» та «Дроздинь» для збору дикоросів на території білоруського заповідника «Ольманські болота», повідомляє Державна прикордонна служба.

Перетин державного кордону України у цих місцях пропуску місцеві жителі можуть здійснювати щоденно з 08.00 до 20.00 години тільки в пішому порядку або на велосипедах до 15 листопада цього року.

Нагадуємо, що перетин державного кордону України у цих місцях пропуску місцеві жителі можуть здійснювати щоденно з 08.00 до 20.00 години тільки в пішому порядку або на велосипедах до 15 листопада цього року. На решті ділянках відповідальності Луцького загону громадяни України можуть перетнути державний кордон, в тому числі і з метою збору дикоросів, тільки встановленим порядком у пунктах пропуску через державний кордон України.

В той же час співробітники Держприкордонслужби фіксують непоодинокі спроби місцевими жителями перетнути кордон поза встановлених місць та пунктів пропуску. Так з початку сезону збору дикоросів, тобто з 1 липня цього року, підрозділами Луцького загону вже повернуто від державного кордону більше 1000 осіб, серед яких 200 дітей. За своєї неуважності та байдужості вони могли під час збору чорниці та журавлини незаконно потрапити на територію сусідньої держави. Є і таки мешканці прикордоння, що роблять це навмисно, скорочуючи таким чином шлях. Українськими та білоруськими прикордонниками затримано 47 порушників державного кордону, яких притягнуто до відповідальності.

Варто наголосити, що під час збору дикоросів забороняється розпалювати вогнища, здійснювати вирубку чагарників і лісу, встановлювати табори і тимчасові укриття, а також залишати побутове сміття. Громадяни, що не будуть виконувати зазначені вимоги або будуть займатися іншою діяльністю, окрім збору дикоросів, притягуватимуться до відповідальності згідно з чинним законодавством як України так і Республіки Білорусь.

12 жовтня 2017, 20:00
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Кияни двічі відігрувалися й цілком могли здобути третю поспіль вольову перемогу в Лізі Європи
Козаки Юрія Вернидуба впевнено посідають друге місце в групі
Попросив телефон «подзвонити» – і не повернув
Досудове розслідування за фактом розповсюдження зображень порнографічного змісту слідчі Костопільського відділу поліції розпочали ще на початку серпня цьогоріч
В обласному центрі презентуватимуть проект «Луцьк у долонях» та видання студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio»
Фахівці Волинського обласного лабораторного центру інформують, що з початку епідемічного сезону, котрий почався 2 жовтня, від вірусних інфекцій постраждало майже 7,5 тисячі наших краян
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ