up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Що важливіше - ремонт дороги чи освітлення вулиць?

title
Із таким питанням до жителів Княгининівської ОТГ звернулася голова громади Олена Твердохліб у "Фейсбуці"

За словами чиновниці, в ОТГ є наявні кошти. А перед тим, як депутати розглядатимуть питання про їх освоєння, Олена Твердохліб вирішила поцікавитися думку людей. 

А перед тим, як депутати розглядатимуть питання про їх освоєння, Олена Твердохліб вирішила поцікавитися думку людей.

До слова мешканці громади активно залучилися до "голосування" і поки перемагає ремонт дороги. "Коли дорога добра, то можна і без світла пройтись", - коментує одна з користувачів соцмережею. 

"Як на Вашу думку, що потрібно швидше зробити дорогу чи вуличне освітлення? Пояснюю чому таке питання. Є наявні залишки коштів, які можна 20.10. на сесії направити на дороги і вул.освітлення (спеціально не буду говорити на які саме вулиці). Хочу знати Вашу думку. Якщо світло то ставте +, якщо дороги ++.
Думки депутатів вже знаю (частково), хочу побачити чи збігаються з думками виборців", - йдеться у дописі голови Княгининівської ОТГ. 

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Кияни двічі відігрувалися й цілком могли здобути третю поспіль вольову перемогу в Лізі Європи
Козаки Юрія Вернидуба впевнено посідають друге місце в групі
Попросив телефон «подзвонити» – і не повернув
Досудове розслідування за фактом розповсюдження зображень порнографічного змісту слідчі Костопільського відділу поліції розпочали ще на початку серпня цьогоріч
В обласному центрі презентуватимуть проект «Луцьк у долонях» та видання студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio»
Фахівці Волинського обласного лабораторного центру інформують, що з початку епідемічного сезону, котрий почався 2 жовтня, від вірусних інфекцій постраждало майже 7,5 тисячі наших краян
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ