up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Духовенство благословило новобранців

title
Урочисте дійство відбулося у Волинському обласному військкоматі

Віце-канцлер та старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайнийі військовий капелан священик Євген Рудь взяли участь у виряджанні на строкову службу 80 призовників. Про це повідомили у Волинській єпархії УПЦ КП.

Про тих, хто служить своєму народові, у Священному Писанні сказано як про найкращих чоловіків, котрі мають такі чесноти, як відданість, повага, відчуття справедливості.

Перед тим як священики відправили молебень перед початком усякого доброго діла, о. Олександр звернувся до присутніх із душпастирським словом. Капелан зазначив, що про тих, хто служить своїй країні, своєму народові, у Священному Писанні сказано як про найкращих чоловіків, котрі мають такі чесноти, як відданість, повага, відчуття справедливості.

Тому душпастир побажав призовникам здоров’я, миру в душі, духовних та фізичних сил, аби воїни змогли встояти перед усіма життєвими викликами.

Після молитви о. Євген окропив новобранців освяченою водою.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Кияни двічі відігрувалися й цілком могли здобути третю поспіль вольову перемогу в Лізі Європи
Козаки Юрія Вернидуба впевнено посідають друге місце в групі
Попросив телефон «подзвонити» – і не повернув
Досудове розслідування за фактом розповсюдження зображень порнографічного змісту слідчі Костопільського відділу поліції розпочали ще на початку серпня цьогоріч
В обласному центрі презентуватимуть проект «Луцьк у долонях» та видання студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio»
Фахівці Волинського обласного лабораторного центру інформують, що з початку епідемічного сезону, котрий почався 2 жовтня, від вірусних інфекцій постраждало майже 7,5 тисячі наших краян
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ