up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Швейцарія така багата країна, що тут навіть у стічних відходах є золото

Також в стічних водах країни можна виявити срібло і навіть рідкоземельні метали.

Згідно з оцінками швейцарського Інституту водних наук Eawag, щорічно в каналізаційну систему країни потрапляє більше 40 кг золота.

Його вартість оцінюється в 2 млн доларів США. На думку вчених, дорогоцінний метал надходить в стоки з відходами годинникових і золотодобувних підприємств, розповідає Вокруг Света.
У дослідженні, проведеному на замовлення Швейцарського федерального відомства з охорони навколишнього середовища, були обстежено 64 очисних споруди по всій країні. У ряді регіонів рівень золота в стоках настільки високий, що вчені вважають економічно вигідним його відновлення і повернення в обіг. Крім золота, в швейцарських стічних водах також виявили срібло, яке змивається в каналізацію в кількості близько 3 тисяч кг на рік, а також рідкоземельні метали, що використовуються при виробництві електроніки.

13 жовтня 2017, 13:19
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Кияни двічі відігрувалися й цілком могли здобути третю поспіль вольову перемогу в Лізі Європи
Козаки Юрія Вернидуба впевнено посідають друге місце в групі
Попросив телефон «подзвонити» – і не повернув
Досудове розслідування за фактом розповсюдження зображень порнографічного змісту слідчі Костопільського відділу поліції розпочали ще на початку серпня цьогоріч
В обласному центрі презентуватимуть проект «Луцьк у долонях» та видання студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio»
Фахівці Волинського обласного лабораторного центру інформують, що з початку епідемічного сезону, котрий почався 2 жовтня, від вірусних інфекцій постраждало майже 7,5 тисячі наших краян
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ