up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

По п’ять претендентів на посаду голови

29 жовтня в Луцькому районі відбудуться вибори у двох об’єднаних територіальних громадах

Ірина РЕПЕТУХА

Зокрема, до складу Боратинської ОТГ увійшли Боратинська, Промінська, Баївська сільські ради та 12 населених пунктів. Городищенська ОТГ – це результат об’єднання Городищенської, Несвічівської сільрад Луцького району та Бережанківської, Михлинської, Угринівської сільських рад Горохівського району.

Вибори в Луцькому районі відбудуться 29 жовтня

 

За посаду керівника Боратинської об’єднаної територіальної громади змагатимуться: чинний Боратинський сільський голова Сергій Яручик та студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Юлія Шпирка. Обидва претенденти йдуть на вибори шляхом самовисування.

У депутати до Боратинської сільської ради ОТГ балотуються 116 кандидатів. З них 75 висунуто різними політичними силами, яких усього представлено вісім.

На крісло очільника Городищенської об’єднаної громади є троє претендентів. Це – Леонід Ковальчук, вчитель Городищенської загальноосвітньої школи, Мар’яна Білецька – Михлинський сільський голова, та Світлана Соколюк – Городищенський. Усі – самовисуванці.
Поборотися за мандат депутата цієї ради мають намір 45 кандидатів, з яких 38 є висуванцями семи політичних партій.

Після виборів у ще двох об’єднаних територіальних громадах у Луцькому районі їх, загалом, буде п’ять.

13 жовтня 2017, 14:01
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Кияни двічі відігрувалися й цілком могли здобути третю поспіль вольову перемогу в Лізі Європи
Козаки Юрія Вернидуба впевнено посідають друге місце в групі
Попросив телефон «подзвонити» – і не повернув
Досудове розслідування за фактом розповсюдження зображень порнографічного змісту слідчі Костопільського відділу поліції розпочали ще на початку серпня цьогоріч
В обласному центрі презентуватимуть проект «Луцьк у долонях» та видання студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio»
Фахівці Волинського обласного лабораторного центру інформують, що з початку епідемічного сезону, котрий почався 2 жовтня, від вірусних інфекцій постраждало майже 7,5 тисячі наших краян
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ