Суперкубок Волині-2016 поїде у поліське село! (Найцікавіші відеофрагменти матчу і коментарі)

Суперкубок Волині-2016. ФК «Луцьксантехмонтаж» (Луцьк) – ФК «Стир» (Старий Чорторийськ Маневицького району) – 3:5 (основний час – 1:1, у серії пенальті – 2:4).

Перший тайм завершився внічию – 0:0. На початку другого маневицькі футболісти вийшли вперед – гол забив Володимир Коваль.

Після серії пенальті над луцьким стадіоном "Авангард" знову залунало "Моє рідне село – Чорторийськ дорогий.

Але буквально за хвилину до закінчення матчу, коли чорторийські уболівальники (а їх у Луцьку було більше) співали: "Моє рідне село – Чорторийськ дорогий", луцька команда після удару Ігоря Махнюка зрівняла рахунок – 1:1.

Але після серії пенальті над луцьким стадіоном "Авангард" знову залунало "Моє рідне село – Чорторийськ дорогий", адже маневицькі футболісти були влучнішими – 2:4.

Фото Олександра ФІЛЮКА.

Найцікавіші відеофрагменти матчу і коментарі (відео Олега КРИШТОФА і Олександра ПІЛЮКА):