Курси НБУ $ 39.55 € 42.06

«Волинь» – «Чорноморець» – 0:1 (відео голу)

Лучани, граючи майже увесь другий тайм у меншості, не змогли втримати свої ворота сухими

Петро ПАС

Сьогодні в рамках 6 туру української прем’єр-ліги підопічні Віталія Кварцяного приймали на рідному стадіоні «Авангард» одеський «Чорноморець». Спекотна погода вплинула й на перебіг подій на полі: млявий футбол, боротьба у центрі поля, мало моментів – і гольова засуха на табло у першому таймі.

І в матчі дублерів «Волинь» програла «Чорноморцю» – 0:2.

А ось на початку другого, коли за другу жовту картку було вилучено з поля гравця «Волині» Юрія Романюка, ініціатива, звісно, перейшла на бік одеситів. І під завісу поєдинку вони скористалися чисельною та ігровою перевагою – Владислав Кабаєв не розгубився у вигідній ситуації і на першій доданій хвилині приніс перемогу «морякам» – 0:1.

Відео голу:

Відео голу ТСН.Спорт .

А перший поєдинок 6 туру прем’єр-ліги завершився вчора: у ньому «Дніпро» вдома переміг «Зорю» – 2:0.