В юнацькій Лізі чемпіонів київське «Динамо» відігралося з 0:3

Кияни врятувалися від поразки в другому таймі

Нагадаємо, в першому турі цього турніру юні динамівці розгромили італійський «Наполі» з рахунком 4:1.

Київське «Динамо» зіграло внічию 3:3 зі стамбульським «Бешикташем» у матчі другого туру юнацької Ліги чемпіонів. Перший тайм матчу закінчився з рахунком 3:0 на користь турецької команди, але вже в перші 25 хвилин після перерви «Динамо» зрівняло рахунок. У складі киян першими двома голами відзначилися Богдан Ледньов і Денис Янаков, а третій – у свої ворота відправив турок Акинджи. Нагадаємо, в першому турі цього турніру юні динамівці розгромили італійський «Наполі» з рахунком 4:1.

«Бешикташ» U-19 – «Динамо» U-19 – 3:3 (3:0) Голи: Езтюрк (3), Абай (24), Дурмуш (40) – Ледньов (59), Янаков (66), Акинджи (69, автогол).