Курси НБУ $ 39.78 € 42.31

Волинянка змагається за Кубок світу з біатлону та лижних гонок

У Турківському районі Львівської області, на території Західного навчально-реабілітаційного центру Національного Комітету спорту інвалідів України, триває Кубок світу з біатлону та лижних гонок

Волинянка, заслужений майстер спорту України Юлія Батенкова-Бауман – серед спортсменів із вадами опорно-рухового апарату двічі фінішувала другою.

Наша країна вперше приймає такі престижні змагання. Волинянка, заслужений майстер спорту України Юлія Батенкова-Бауман –  серед спортсменів із вадами опорно-рухового апарату двічі фінішувала другою. Йдеться про змагання з лижних гонок на 5 і 15 кілометрів, повідомляє Волинська регіональна дирекція НТКУ.

А 18-річні волейболістки збірної України у Ризі не пройшли відбірковий етап чемпіонату Європи. Команда, яку готував до змагань лучанин Богуслав Галицький, здолала збірні господарок — 3:2 і  Чорногорії — 3:1, але програла Сербії 0:3. Це не дозволило потрапити до фінальної частини європейської першості.