Не хочемо «дерев’яної» «бронзи» – давайте «срібло»! (Відео)

Волинь-нова

Однак доля путівки у Прем’єр-лігу залежить не лише від результатів «Вереса»

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 31-й тур.  «Верес» (Рівне) – МФК «Миколаїв» (Миколаїв) – 3:1 (1:0 – Руслан Степанюк, 61 хв.; 2:0 – Антон Котляр, 85; 3:0 – Євген Морозенко, 89; 3:1 – Іван Морозов, 90)
17 травня 2017 року. Рівне. Стадіон «Авангард». 2633 глядачі. Головний суддя Юрій Іванов (Макіївка).

«Верес»: Олександр Ільющенков, Олексій Зозуля, В’ячеслав Лухтанов, Сергій Борзенко, Артур Западня, Борис Орловський (Коблюк, 90+2 хв.), Євген Морозенко, Сергій Герасимець (Страшкевич, 76), Антон Котляр, Руслан Степанюк, Дмитро Козьбан (Ігор Сікорський, 60).
Старший тренер Юрій Вірт.
Попередження: Зозуля, 42.

«Червоно-чорні» зуміли «розкусити» миколаївців лише в середині другого тайму. 24-й гол у першості записав на свій рахунок кращий бомбардир Першої ліги Руслан Степанюк.

24-й гол у першості записав на свій рахунок кращий бомбардир Першої ліги Руслан Степанюк.

Під завісу зустрічі рахунок подвоїв Антон Котляр – його простріл у підсумку… став результативним ударом. А за кілька хвилин розгром суперника продовжив Євген Морозенко. Щоправда, відразу після цього МФК «Миколаїв» один гол відквитав. При цьому також відзначився гравець із «холодним» прізвищем – Іван Морозов.
Попри перемогу «Вересу» не вдалося скоротити триочкове відставання від чернігівської «Десни». У домашньому матчі зі столичним клубом «Арсенал-Київ» чернігівці досягли розгромної перемоги – 5:1. Цікаво, що ще до гри ширилися чутки, що рахунок матчу «відомий» заздалегідь. А в букмекерських конторах буцімто було поставлено захмарні суми на переконливу «звитягу» «Десни»…
Натомість маріупольський «Іллічівець» на виїзді несподівано мав проблеми з безпросвітним аутсайдером – ФК «Тернопіль». У цьому матчі рахунок тривалий час тримався нічийним – 0:0. Проте маріупольці таки забили той єдиний переможний гол на 72-й хвилині з пенальті, який гарантував їм повернення у Прем’єр-лігу.

Дивимось найцікавіші фрагменти матчу «Верес» – «Миколаїв» завдяки офіційному сайту рівнян і телеканалу «Рівне 1» – https://www.youtube.com/watch?v=ds3wP3_9bUo :

Вже завтра, 21 травня, «Верес» гратиме в Охтирці з місцевим клубом «Нафтовик-Укрнафта» (початок матчу о 17.00). Водночас муситимемо тримати кулаки за «Полтаву», яка у паралельному матчі прийматиме «Десну».
Адже «Верес» уже гарантував собі щонайменше «бронзові» медалі Першої ліги – проте вони радше є «дерев’яними» – тож усі ми, звісно, дуже хочемо «срібла» на шиях рівнян!

ЗА ВОРОТАМИ
Юрій ВІРТ, старший тренер «Вереса»:

«Ми сьогодні грали проти команди, що бореться за місце в Першій лізі, якій очки потрібні, як і нам.

Дуже складно грати через три дні. Але, який календар є, такий і є.

Було складно забити перший гол. Далі вони відкрилися, і в нас виникало багато моментів. Загалом ми контролювали хід гри з першої до останньої хвилини, а тому перемогли заслужено. Кінець чемпіонату, тож зараз головне – результат. Ми його здобули і готуємося до поїздки в Охтирку.
Дуже складно грати через три дні. Але, який календар є, такий і є».

Усі результати 31-го туру: «Геліос» – «Черкаський Дніпро» – 2:1; «Колос» – «Оболонь-Бровар» – 1:0; «Авангард» – ФК «Полтава» – 1:0; «Скала» – «Інгулець» – 0:1; «Гірник-Спорт» – ПФК «Суми» – 1:0; «Верес» – МФК «Миколаїв» – 3:1; «Буковина» – «Нафтовик-Укрнафта» – 2:2; ФК «Тернопіль» – «Іллічівець» – 0:1; «Десна» – «Арсенал-Київ» – 5:1.

Лідери гонки бомбардирів: Руслан Степанюк («Верес») – 24 голи (5 – з пенальті), Руслан Кісіль («Іллічівець») – 17 (1).

На головному фото: Уболівальники «Вереса» найкращим гравцем матчу в складі своєї команди визнали Антона Котляра.