Курси НБУ $ 39.67 € 42.52
«Піттсбург Пінгвінс» стає другим фіналістом Кубка Стенлі (відео)

Волинь-нова

«Пінгвіни» виривають перемогу в «Оттава Сенаторс» у другому овертаймі сьомого матчу фіналу Східної конференції

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

«Піттсбург Пінгвінс» – «Оттава Сенаторс» – 3:2 (1:0 – Кріс Куніц (Конор Ширі, Метт Каллен), 29:55; 1:1 – Марк Стоун (Ерік Карлссон, Жан-Габріель Пажо), 30:15; 2:1 – Джастін Шульц (Філ Кессел, Кріс Куніц), 51:44; 2:2 – Райан Дзінгел (Ерік Карлссон, Кайл Турріс), 54:41; 3:2 – Кріс Куніц (Сідні Кросбі, Джастін Шульц), 85:09)

Фінал Східної конференції. 7 матч. Піттсбург (США), «Пі-Пі-Джі Пейнтс Арена». 26 травня 2017 року.

Героєм поєдинку став нападник «Піттсбург Пінгвінс» Кріс Куніц, який відзначився двома голами й результативною передачею.

«Піттсбург Пінгвінс» у другому овертаймі (фактично, у п’ятому повноцінному періоді) таки вирвав перемогу в «Оттава Сенаторс» у сьомому матчі фіналу Східної конференції.

В основний час «пінгвіни» двічі виходили вперед, проте в обох випадках «сенатори» невдовзі зрівнювали рахунок. Перший овертайм минув без голів. А ось у другому господарі майданчику таки вирвали перемогу. Героєм поєдинку став нападник  «Піттсбург Пінгвінс» Кріс Куніц, який відзначився двома голами й результативною передачею.

Нагадаємо, що першим фіналістом Кубка Стенлі став «Нешвілл Предаторс», який у фінальній серії Західної конференції переміг «Анахайм Дакс» – 4:2.

Фінал Кубка Стенлі також обіцяє бути цікавим (по іншому, зрештою, й не буває). Адже «Піттсбург Пінгвінс» є чинним володарем трофею (а загалом Кубок Стенлі «пінгвіни» вигравали чотири рази). Натомість «Нешвілл Предаторс» – лише 16-та команда за підсумками регулярного чемпіонату – видатних здобутків досі не мали, проте на шляху до заповітного фіналу змели «Анахайм Дакс», «Сент-Луїс Блюз» та «Чикаго Блекхоукс»! Нинішній сезон для «хижаків» є такою собі казкою. А в казках, як відомо, можливе все.

Перший матч фінальної серії Кубка Стенлі відбудеться вже 30 травня. Традиційно, серія триватиме до чотирьох перемог однієї з команд.