Курси НБУ $ 39.55 € 42.06
Шок: наші програли… Мальті. Невже Шевченко напускає фінам туман на очі? (Відео)

«Синьо–жовті» напередодні завтрашнього відбіркового матчу до Чемпіонату світу–2018 проти команди «Суомі» відверто бездарно поступилися більш ніж скромній збірній маленької острівної держави

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

Товариська зустріч: Україна — Мальта — 0:1 (Зак Мускат, 14 хв.) Грац (Австрія). Стадіон «UPC–Арена». 6 червня 2017 року. Головний суддя Александер Харкам (Австрія).

Збірна України (перший тайм): Андрій П’ятов, Микола Матвієнко, Олександр Кучер, Ярослав Ракицький, Віктор Коваленко, Руслан Малиновський, Сергій Сидорчук, Микола Морозюк, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Євген Селезньов.

Збірна України (другий тайм): Андрій П’ятов, Іван Ордець, Едуард Соболь, Сергій Кривцов, Богдан Бутко, Максим Малишев, Євген Коноплянка, Віктор Циганков, Євген Шахов, Володимир Шепелєв, Артем Бєсєдін. Головний тренер Андрій Шевченко.

У рамках підготовки до недільного матчу відбору на ЧС–2018 зі збірною Фінляндії українці у вівторок зустрічалися з командою Мальти – острівної держави у Середземному морі, площа якої в понад три рази менша за наш Ківерцівський район. Кількість населення, щоправда, на Мальті – мало не півмільйона осіб (це вже пів-Волині).

Пряма трансляція завтрашнього поєдинку Фінляндія – Україна о 19:00 на ТРК «Україна».

Тим не менше, це не завадило підопічним Андрія Шевченка зганьбитися у матчі з європейським футбольним «карликом»: прогнозовано контролюючи хід зустрічі, наші примудрилися програти відверто скромному супернику (п’ять поразок у п’яти матчах відбору до ЧС-2018, 182 місце в рейтингу ФІФА і 51 – в рейтингу УЄФА).
Гол у виконанні Зака Муската, забитий на 14–й хвилині, виявився єдиним у матчі. Ми знову пропустили зі стандарту. Суперник розіграв кутовий, пішла подача у воротарський майданчик, на яку — неначе на тренуванні — з–за спин наших оборонців вибіг спритний мальтієць і головою переправив м’яча у ворота П’ятова. У цей момент камера «спіймала» Андрія Шевченка. На його іронічно–здивованому обличчі явно читалося: «Хлопці, ви що?!» Чи це Шева спеціально напускає туман на очі хлопцям із «Суомі»?

Усі матчі збірної України у відборі до ЧС-2018: Україна – Ісландія – 1:1, Туреччина – Україна – 2:2, Україна – Косово – 3:0, Україна – Фінляндія – 1:0, Хорватія – Україна – 1:0.

Пряма трансляція завтрашнього поєдинку Фінляндія – Україна о 19:00 на ТРК «Україна».

О 21:45 в неділю в нашій групі також грають: Косово – Туреччина, Ісландія — Хорватія (цей матч транслює канал «Футбол 2»).

На фото: Навіть нічия у матчі з фінами для тренера-Шеви буде рівнозначна поразці.