Курси НБУ $ 39.60 € 42.28

Росія бездарно вилітає з домашнього Кубку конфедерацій

Далі йдуть португальці та мексиканці

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

Мексика – Росія – 2:1 (0:1 – Олександр Самєдов, 25 хв.; 1:1 – Нестор Араухо, 30 хв.; 2:1 – Ірвін Лосано, 52 хв.)

Кубок конфедерацій. Група А. 3 тур. Казань (Росія). Стадіон «Казань Арена». 24 червня 2017 року. 18.00. Головний суддя Фахад Аль-Мірдасі (Ер-Ріяд, Саудівська Аравія).

Для росіян поєдинок розпочався наче й непогано – на 25-й хвилині вони вийшли уперед завдяки голу Олександра Самєдова. Проте вже за п’ять хвилин Нестор Араухо зрівняв рахунок. А невдовзі після перерви Ірвін Лосано й узагалі вивів мексиканців уперед.

У заключному поєдинку групового етапу росіянам потрібна була лише перемога. Адже після виграшу у Нової Зеландії (2:0) та поразки португальцям (0:1), збірна країни-агресора мала у своєму активі лише три очки і посідала третю сходинку в своєму «квартеті». Мексика ж та Португалія мали по чотири очки.

Для росіян поєдинок розпочався наче й непогано – на 25-й хвилині вони вийшли уперед завдяки голу Олександра Самєдова.

Проте вже за п’ять хвилин Нестор Араухо зрівняв рахунок. А невдовзі після перерви Ірвін Лосано й узагалі вивів мексиканців уперед.

Коли ж на 68-й хвилині Юрій Жирков побачив перед собою другого «гірчичника», у цьому поєдинку взагалі стало все зрозуміло. Так і сталося: росіяни навіть не спромоглися зрівняти рахунок – не те що здобуто потрібну їм перемогу.

Натомість Португалія прогнозовано здолала Нову Зеландію – 4:0 (голи забивали Кріштіану Роналду (з пенальті), Бернарду Сілва, Андре Сілва та Нані).

Тож з групи А у півфінал виходять португальці та мексиканці.

У групі B заключні матчі Німеччина – Камерун та Чилі – Австралія буде зіграно завтра. Після двох турів Чилі та Німеччина мають по чотири очки, Австралія та Камерун – по одному.