Волинянка – серед найкращих баскетболісток планети

Уродженка Луцька Дарина Завидна (на фото) вдруге поспіль стала призеркою чемпіонату світу з баскетолу 3х3 (на один щит), що став олімпійським видом спорту

Петро ПАС

У 2016-му на першості в Китаї наших у фіналі зупинила лише Чехія – 11:21. А цьогоріч на чемпіонаті світу у Франції українські дівчата (Христина Філевич, Оксана Моллова, Ганна Зарицька і лучанка Дарина Завидна) «срібло» змінили на «бронзу».

У матчі за «бронзу» українки взяли реванш у голландок – 15:13.

На шляху до п’єдесталу українки на стадії групового етапу обіграли австралійок – 21:12, китаянок – 22:9, японок – 15:9 і поступились голландкам – 12:17.

У чвертьфіналі наші баскетболістки обіграли швейцарок – 13:9, але у півфіналі поступились угоркам – 13:15.

Зате у матчі за «бронзу» українки взяли реванш у голландок – 15:13 ( у фінальному поєдинку збірна Росії переграла Угорщину – 19:12).

До речі, гравець збірної України Ганна Зарицька (на фото внизу) стала однією з найрезультативніших гравців чемпіонату світу з баскетболу 3х3, яка разом із угоркою Беттіною Бозокі набрали по 52 очка в 7 матчах.

Щоправда, після такого успішного виступу на чемпіонаті світу, українські дівчата у цьому ж складі через кілька днів не змогла пройти відбір на… чемпіонат Європи. Спочатку наші обіграли Австрію – 12:9 і Бельгію – 14:13, проте потім двічі програли з однаковим рахунком – 10:13 – ірландкам і сербкам.