Курси НБУ $ 39.60 € 42.44

Українці завоювали 60 медалей на Дефлімпійських іграх в Туреччині

Після семи ігрових днів 23-х Дефлімпійських ігор в Самсуні українська збірна привезла додому численні нагороди

Про це повідомляє УНН. В рамках вечірньої програми змагань трійка українок - Величко Дарина, Д'яченко Алла та Ковальчук Катерина, стали чемпіонками Дефлімпіади у боулінгу. У легкій атлетиці Дмитро Вишинський на дистанції біг 100 м показав найкращий час - 10:96 с. та виборов золоту нагороду. У вільній боротьбі срібна нагорода в активі Антипенка Віктора (вагова категорія + 97 кг).

Збірна України з футболу пробилася в півфінал Дефлімпійських ігор.

У плаванні «срібло» у Терещенко Ірини на дистанції 400 м комплексним плаванням, а також бронзова нагорода у естафеті 4х200 м вільним стилем - Давидова Крістіна, Тарасенко Дар'я, Терещенко Ірина, Режило Марія. У чоловічому баскетболі була здобута перемога з рахунком 72:57 над командою Туреччини. 27 липня о 18:30 гра з командою Венесуели за вихід у фінал. Відзначимо, що жіноча волейбольна команда, перемігши команду Росії з рахунком 3:1, буде боротись за вихід у фінал у грі з командою Японії. Окрім того, чоловіча волейбольна команда, зігравши з переможним рахунком 3:0 з командою Бразилії, боротиметься за вихід у фінал з командою Росії. Додамо також, у доробку України 60 високих нагород - 14 «золотих», 20 «срібних» та 26 «бронзових» та стійка друга сходинка Ігор.