«Динамо» вдома перемагає «Янг Бойз» – 3:1 (відео)

Наприкінці поєдинку вболівальники киян мало не посивіли

«Динамо» (Київ, Україна) – «Янг Бойз» (Берн, Швейцарія) – 3:1 (1:0 – Андрій Ярмоленко, 15 хв.; 2:0 – Дьємерсі Мбокані, 34 хв.; 2:1 – Крістіан Фасснахт, 90 хв.; 3:1 – Денис Гармаш, 90+2 хв.)

Ліга чемпіонів. 3 відбірний раунд. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». 26 липня 2017 року. 19.30. Головний суддя Андреас Екберг (Швеція).

На щастя, вже у додані хвилини Денис Гармаш забиває третій – 3:1.

Київське «Динамо» ще в першому таймі домашнього протистояння з щвейцарським «Янг Бойз» двічі розписалося у воротах суперника. Голи забили Андрій Ярмоленко та Дьємерсі Мбокані.

У другому таймі кияни могли забивати ще і ще. Проте тринькали свої моменти один за одним. А на останній хвилині поєдинку ще й пропустили… Слизькі 2:1 і нехороші спогади про минулорічний досвід «Шахтаря».