«Верес» в Одесі перемагає «Чорноморець»!!! (відео)

Рівняни піднімаються на п'яту сходинку в турнірній таблиці!

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

«Чорноморець» (Одеса) – «Верес» (Рівне) – 0:1 (0:1 – Володимир Адамюк, 90+2 хв.)

Чемпіонат України з футболу. Прем’єр-ліга. 6 тур. 19 серпня 2017 року. 19.30. Одеса. Стадіон «Чорноморець». Головний суддя Віктор Копієвський (Кропивницький).

Проте на 90+2 хвилині «Верес» вирвав перемогу – ударом головою відзначився захисник Володимир Адамюк!

Одесити вкрай невдало розпочали новий сезон. У п’яти попередніх турах «Чорноморець» спромігся здобути «аж» одне очко. Тож клуб з причорноморського міста посідав останнє місце в турнірній таблиці.

Натомість «Верес» після трьох безгольових нічиїх в трьох перших турах, у двох наступних спромігся спочатку спізнати радість перемоги (3:1 у матчі із «Зіркою»), а потім – і гіркоту поразки (0:1 у поєдинку із «Зорею»).

Сьогодні ж, у шостому турі, рівняни знову «йшли» на 0:0! Вчетверте!

Проте на 90+2 хвилині «Верес» вирвав перемогу – ударом головою після подачі кутового відзначився захисник Володимир Адамюк! Рівняни везуть з Одеси відразу три очки – і піднімаються на п'яту сходинку в турнірній таблиці!