Залізли у вікно 4 поверху і дістали срібло (Фото)

У Хмельницькій області на базі спортивного комплексу Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС змагалися за Кубок України з пожежно-прикладного спорту, присвяченого 26-й річниці Незалежності України

Учасники змагалися у підійманні по штурмовій драбині у вікно 4 поверху навчальної вежі.

За результатами змагань загальнокомандну першість тримає Волинь, львів`яни другі, і третє місце за Черкаською областю.

Про це повідомили на сторінці управління ДСНС у Волинській області у "Фейсбуці".

За результатами фінального забігу звання чемпіона виборов Сергій Мазуренко з Черкаської області, срібло дісталося волинянину Олександру Андрійчуку, бронзу ж виборов також представник Волинської області Вадим Лучинський. Також визначилися переможці і у пожежній естафеті 4 х 100 метрів. Переможцем у дисципліні стала команда з м. Києва, другою прийшла збірна Львівської області, «бронзу» дістали волиняни.
Загалом, цього року до Хмельницького приїхало 17 команд з різних куточків країни.