«Верес» перемагає «Агробізнес» і виходить в 1/8 Кубка України

Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Верес» (Рівне) – 1:2 (0:1 – Євген Морозенко, 101 хв.; 0:2 – Володимир Скотаренко, 111 хв.; 1:2 – Артур Думанюк, 118 хв.)

Кубок України. Третій попередній етап (1/16 фіналу). 20 вересня 2017 року. 16.00. Волочиськ. Стадіон «Юність». Головний суддя Олександр Кальонов (Львів).

Проте обіграти суперника «однією лівою» не вдалося.

Рівненський «Верес» стартував у розіграші Кубка України матчем з друголіговим «Агробізнесом» з Волочиська на Хмельниччині. На матч Юрій Вірт виставив напіврезервний склад. Вочевидь – «з прицілом» на наступний матч Прем’єр-ліги з «Динамо».

Проте обіграти суперника «однією лівою» не вдалося. Основний час поєдинку минув без забитих голів (протягом двох таймів наставник рівнян не скористався жодною заміною).

Далі за регламентом ішли два 15-хвилинні екстра-тайми.

На 11-й хвилині першого з них «Верес» нарешті забив. Спочатку здалося, що був автогол – проте взяття воріт таки записали на Євгена Морозенка.

А на шостій хвилині другого екстра-тайму Володимир Скотаренко подвоїв перевагу «Вереса».

Щоправда, «Агробізнес» таки відквитав один м'яч – гол забив Артур Думанюк.