Курси НБУ $ 39.55 € 42.06

«Кардиналам» у матчі з «Енергією» під кінець забракло енергії

Рівняни стартують в Екстра-лізі з поразки

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

Футзал. Екстра–ліга. 1 тур. «Енергія» (Львів) – МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 4:0 (1:0 – Віталій Танський, 27 хв.; 2:0 – Володимир Кручок, 27 хв. (автогол); 3:0 – Тарас Кузь, 33 хв.; 4:0 – Тарас Кузь, 39 хв.)
16 вересня. Львів. Палац спорту «Галичина». Бригада арбітрів: Руслан Лутій (Київ), Сергій Подворний (Хмельницький), Ігор Якимишин (Львів).

23 вересня о 13.00 у Рівненському спорткомплексі ДЮСШ №4 грають «Кардинал–Рівне» – «Титан–Зоря».

Рахунок 0:0 у цьому поєдинку тримався аж до 27–ї хвилини. Після чого рівняни двічі поспіль пропустили. Спочатку Віталій Танський (свого часу – гравець і капітан «кардиналів») відправив м’яч у ворота поміж ніг воротаря рівнян Миколи Дурбана. Майже відразу господарі подвоїли рахунок: Дурбан відбиває удар Віталія Радевича, проте Володимир Кручок, який стрімголов летів у захист на допомогу, за інерцією практично «заносить» м’яч у власні ворота…
За чотири хвилини рівняни одержують шанс відродити інтригу в матчі: «енергетики» перебрали фолів – десятиметровий береться виконувати Максим Мануйленко. Проте воротар львів’ян Володимир Кардаш парирує цей удар… «Кардинали» вкотре поспіль не можуть реалізувати десятиметровий!
І вже за дві хвилини Тарас Кузь доводить рахунок до розгромного. А під самісіньку завісу поєдинку забиває ще раз – 4:0.
Підопічні 41–річного граючого тренера рівнян Сергія Піддубного, який брав активну участь в поєдинку саме як гравець, поступаються у дебютному матчі першості. Хоча й більшу частину ігрового часу боролися із суперником на рівних.
А вже післязавтра – 23 вересня – МФК «Кардинал-Рівне» зіграє свій перший домашній поєдинок. У гості завітає «Титан–Зоря» з Покровського. Початок матчу – о 13.00 (спорткомплекс ДЮСШ №4).
Щодо старту Екстра–ліги загалом, то, звісно, привертає увагу відсутність серед десяти учасників «бронзового» призера попереднього сезону і володаря Кубка України харківського «Локомотива». Через фінансові негаразди клуб відмовився грати в Екстра–лізі, а всі гравці ще першого липня одержали статус вільних агентів. Місце харків’ян зайняв «Епіцентр К–Авангард» – уже другий колектив із Одеси після «Uni-Laman». Проте вже перший матч «новачків» засвідчив – на щось серйозне (як і їхні земляки минулого сезону) цей клуб навряд чи претендуватиме…
Результати усіх матчів І туру: «Ураган» – «Титан–Зоря» – 0:1; «ХІТ» – «Uni-Laman» – 3:0; «Енергія» – МФК «Кардинал–Рівне» – 4:0; «Епіцентр К — Авангард» – «Сокіл» – 1:8; «Продексім» – «ІнБев/НПУ» – 2:1.

До речі
Матч за Суперкубок України. «Продексім» (Херсон) – «ХІТ» (Київ) – 1:3 (0:1 – Евген Смоловик, 4 хв.; 1:1 – Михайло Волянюк, 25 хв.; 1:2 – Сергій Чепорнюк, 32 хв.; 1:3 – Сергій Чепорнюк, 40 хв.)