«Верес» везе з Києва очко й позбавляє «Динамо» першого місця! (Відео)

Рівняни вчетверте в десяти матчах зіграли внічию 0:0

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

«Динамо» (Київ) – «Верес» (Рівне) – 0:0

Українська Прем’єр-ліга. 10 тур. 23 вересня 2017 року. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. Без глядачів. Головний суддя Костянтин Труханов (Харків).

«Верес» везе з Києва одне очко і позбавляє киян першого рядка у турнірній таблиці! Адже «Шахтар» сьогодні на виїзді обіграв «Зірку» – 4:2.

Матч 10-го туру Української Прем’єр-ліги між лідером першості київським «Динамо» та командою-сенсацією – рівненським «Вересом» на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувався без глядачів.

Рівняни вирушили в Київ після двох гучних перемог – над «Карпатами» (6:1) та «Ворсклою» (1:0). А три дні тому «Верес» здолав у Кубку України ще й друголіговий «Агробізнес» із Волочиська (2:1 у додатковий час).

Тож вірилося: підопічні Юрія Вірта зуміють попсувати нерви й гранду українського футболу!

Так воно і сталося. Динамівці упродовж двох таймів наполегливо шукали шляхи до воріт «Вереса». Мали кілька гольових нагод (один лише Дьємерсі Мбокані міг іти з поля щонайменше з хет-триком!), і чимало – напівнагод. Але забити так і не змогли. Хоча на останніх хвилинах поєдинку Олександр Хацкевич пішов у справжнісінький ва-банк – випустивши третього форварда Артема Бєсєдіна.

Також зауважимо, що це четверта нічия «Вереса» у нинішній першості. Й усі з рахунком 0:0 (три перших були на старті першості). В активі рівнян 16 очок і четверта сходинка в турнірній таблиці УПЛ.