«Шахтар» здобуває вольову перемогу над «Фейєноордом» у Роттердамі! (Відео)

«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

«Фейєноорд»  (Роттердам, Нідерланди) – «Шахтар» (Донецьк, Україна) – 1:2 (1:0 – Стевен Бергейс, 7 хв.; 1:1 – Бернард, 24 хв.; 1:2 – Бернард, 54 хв.)

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. Група F. 3 тур. 17 жовтня 2017 року. Роттердам (Нідерланди). Стадіон «Фейєноорд – Де Кейп». Головний суддя Альберто Ундіано Мальєнко (Памплона, Іспанія).

Справді несолодко «Шахтарю» велося починаючи з 75-ї хвилини. Ярослав Ракицький одержав другого «гірчичника» і залишив своїх партнерів удесятьох.

«Шахтар» пропустив вже в дебюті поєдинку з аутсайдером групи. Андрій П'ятов зумів парирувати дальній удар, проти був безсилий проти добивання.

Щоправда, підопічні Паулу Фонсеки швидко оговталися, і вже всередині першого тайму зрівняли рахунок – відзначився Бернард.

Після перерви Бернард робить дубль і виводить «гірників» уперед.

Вистояли! Друга перемога українського клубу в трьох матчах!

В іншому матчі групи F англійський «Манчестер Сіті» переграв італійський «Наполі» – 2:1.

Таким чином після трьох турів одноосібним лідером групи залишається «Манчестер Сіті» – в активі англійців максимальні дев’ять очок. «Шахтар» набирає шість очок. У «Наполі» лишається три. У «Фейєноорда» – жодного.