Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
«Динамо» у драматичному матчі грає внічию з «Янг Бойз» (Відео)

Кияни двічі відігрувалися й цілком могли здобути третю поспіль вольову перемогу в Лізі Європи

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

«Динамо» (Київ, Україна) – «Янг Бойз» (Берн, Швейцарія) – 2:2 (0:1 – Рожер Ассале, 17 хв.; 1:1 – Дьємерсі Мбокані, 34 хв.; 1:2 – Рожер Ассале, 39 хв.; 2:2 – Микола Морозюк, 49 хв.)

Ліга Європи. Груповий раунд. Група B. 3 тур. 19 жовтня 2017 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Головний суддя Маттіас Гестраніус (Фінляндія).

Київське «Динамо» своїми виступами в Лізі Європи (і не тільки) продовжує «працювати» на виробників валідолу.

Після двох вольових перемог над «Скендербеу» та «Партизаном» кияни двічі відігрувалися у матчі зі своїм нещодавнім лютим кривдником, швейцарським клубом «Янг Бойз».

Програючи після першого тайму 1:2, кияни вдруге зрівняли відразу після перерви. Красень-гол зі штрафного вдався Миколі Морозюку. Далі була у прямому розумінні кривава травма Домагоя Віди, трохи пізніше – вилучення у швейцарців. Проте дотиснути «Янг Бойз» кияни таки не змогли – хоча й справді могли.

Додатковим стимулом для киян був той факт, що саме 19 жовтня їхній наставник Олександр Хацкевич відзначав 44-річчя.

У паралельному матчі групи B албанський «Скендербеу» та сербський «Партизан» зіграли внічию 0:0.

Таким чином «Динамо» набирає сім очок, «Янг Бойз» – три, «Партизан» та «Скендербеу» – по два.