«Динамо» та «Шахтар» грають у безгольову нічию в Києві

Кияни продовжують відставати від донеччан на сім очок

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

«Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:0

Українська Прем’єр-ліга. 13 тур. 22 жовтня 2017 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Головний суддя Віталій Романов (Дніпро).

Кияни четвертий матч поспіль не змогли перемогти й надалі продовжують відставати від «гірників» на сім очок.

Київське «Динамо» підійшло до поєдинку з «Шахтарем» після серії з трьох «безпереможних» матчів (нічиї з «Вересом» та «Зорею» та поразка від «Чорноморця»). Якраз на ці сім втрачених очок кияни і відставали від донеччан перед очним поєдинком (24 проти 31).

Тож з турнірної точки зору перемога більше була потрібна саме «Динамо». Хоча й «Шахтар» прагнув реабілітуватися за поразку 0:1 у першому колі.

Перший тайм видався дещо нуднуватим – ані Олександр Хацкевич, ані Паулу Фонсека надто не ризикували. Після перерви пішов дещо цікавіший футбол – проте голів у поєдинку ми так і не побачили. І, відверто кажучи, видовищним цей матч назвати складно.

Кияни четвертий матч поспіль не змогли перемогти й надалі продовжують відставати від «гірників» на сім очок. І, до речі, лише на два пункти випереджаючи інший донецький клуб – «Олімпік».