up-arrow
СУПЕРТРОФЕЙ
Умови конкурсу

 ЛОВИСЯ, РИБКО, ВЕЛИКА-ВЕЛИКА!

 А також знаходьтесь гриби, які не влазять у кошик, виростайте диво-фрукти і чудо-овочі!

 Газета «Волинь-нова» запрошує своїх читачів взяти участь у конкурсі світлин «СуперТрофей-2016».

Для цього маєте надіслати фото зі своїм трофеєм (відео також вітатиметься) і при цьому вказати де, коли, ким і за яких обставин він здобутий або вирощений. Бажано написати параметри – вагу та розмір. І відправити знімок на нашу електронну скриньку — volyn.nova@gmail.com або поштову адресу редакції: 43025, м. Луцьк, просп. Волі, 13 з обов’язковою позначкою «СуперТрофей-2016».

 

Як і минулого року, переможців конкурсу будемо визначати у трьох номінаціях: 1) кращий рибалка; 2) кращий грибник; 3) кращий садівник і городник..

 

Переможці номінацій отримають по 300 гривень гонорару. А читачам, чиї фото було опубліковано на сторінках як друкованої «Волині-нової», так і її інтернет-версії, буде нараховано по 30 гривень за світлину (суми вказано без вирахування ПДВ).

 

Принагідно запрошуємо спонсорів до співпраці.

 

Щедрих вам урожаїв, грибних дощів і ні хвоста ні луски! 

 

P.S. «Повідомляю, що завдяки вашому конкурсу зареєстровано нове волинське досягнення – найбільша капустина краю вагою 15 кілограмів 50 грамів (на фото), яку виростив 2014–го року на своїй присадибній ділянці Ярослав Євгенович Герасимчук у селі Заболотці Іваничівського району. Цей результат заніс до «Книги рекордів Волині». Тому можете також привітати Ярослава Євгеновича з його досягненням», – написав нам у листі волинський «Гіннесс» із Любешова Петро Кравчук.

 

 


P.P.S. НАЙБІЛЬША В УКРАЇНІ КАРТОПЛИНА ВИРОСЛА НА РАТНІВЩИНІ

«Книга рекордів Волині» зареєструвала бульбу вагою 2 кілограми 200 грамів! Її викопала минулого спекотного літа на своєму городі Валентина Пінкевич із села Височне Ратнівського району. Досі такої величезної картоплі (не лише в області, а й в усій країні) ще ніхто не збирав! Це абсолютний український рекорд!»

(Петро Кравчук, «Волинь-нова» за 14 квітня 2016 року).

 Фото Петра КРАВЧУКА.

 

Молільниками були викладачі та студенти факультету романо-германської філології Східноєвропейського національного університету ім .Лесі Українки
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ