Нові туфлі не розчарують
Ось і весна! Ми закинули на антресолі набридлі чоботи і переходимо на легше взуття. Хтось купує їх у магазинах, хтось — на базарі
На жаль, там часто можна натрапити на підробку. Любителі ринкового шопінгу більше ризикують. У цій ситуації покупець менш захищений, «вільних» продавців складніше закликати до порядку. Як правило, вони посилаються на хазяїна, до якого з усіма питаннями, що виникають у покупця, потрібно звертатися. А його застати на місці проблематично. Тож, перш ніж платити гроші, добре придивіться та проаналізуйте всі «за» і «проти», щоб замість шкіряного не придбати підробку чи неякісне взуття.
Для позначення натуральної шкіри застосовується універсальний знак на ярлику — контур шкіри тварин.
Для позначення натуральної шкіри застосовується універсальний знак на ярлику — контур шкіри тварин. Штучні матеріали мають іншу позначку — ромбик.
Натуральна шкіра товстіша і має характерний запах. Якщо не довіряєте собі, то спочатку понюхайте те взуття, в натуральності якого ви впевнені. Коли вподобали замшеве, — проведіть рукою по поверхні. Ворсинки відхилилися, колір туфельок дещо змінився — перед вами виріб із натурального матеріалу.
При виборі взуття дивіться на підошву. Краще, коли вона із синтетичних матеріалів: шкіряна — слизька, швидко зношується і непридатна на дощову погоду. Крім того, вона повинна бути щільно приклеєна. Перед покупкою попросіть продавця перегнути туфельку чи черевички навпіл. Із високоякісним взуттям нічого не трапиться.
Носки і задники мають бути ущільнені. Зверніть увагу на стійкість підборів. Каблук повинен щільно прилягати до рівної поверхні, а носок підніматися на 5–7 міліметрів. Ще одна ознака добротного взуття — спосіб кріплення внутрішніх деталей. Вони мають бути ідеально приклеєні й прострочені. І насамкінець зазначимо, що приміряти взуття найкраще в кінці дня, коли ваші ноги отікають.