Хропете? Перевірте печінку
Збої у роботі цього важливого органу, який потерпає від нашого нездорового харчування та зловживання алкоголем, дають про себе знати не тільки болем у боці, а й іншими неприємними симптомами
Через велике навантаження печінка може перестати фільтрувати кров і накопичені токсини мають усі шанси дістатися мозку. Коли це відбувається, виникає сплутаність свідомості, провали в пам’яті, труднощі у прийнятті рішень.
Якщо ми не шкодуємо свою печінку, то рівень цукру в крові падає. В результаті людина стає дратівливою, розгубленою і відчуває нестачу енергії.
Токсини, потрапляючи у головний мозок, здатні впливати і на наш настрій, психічне здоров’я. Підвищена тривожність або депресія можуть бути пов’язані зі «страйком» печінки.
Дуже важлива роль цього органу в регулюванні статевих гормонів. Погіршення його стану призводить до гормонального дисбалансу, який може викликати зниження лібідо, болючі менструації у жінок, імпотенцію у чоловіків.
Токсини, потрапляючи у головний мозок, здатні впливати і на наш настрій, психічне здоров’я. Підвищена тривожність або депресія можуть бути пов’язані зі «страйком» печінки.
Люди, схильні до частих застудних і вірусних захворювань, грішать на брак в організмі вітаміну C. Але мало хто знає, що рівень імунітету залежить не тільки від стану кишківника, а й печінки.
Зрештою, навіть у апное — припиненні легеневої вентиляції під час сну більш ніж на 10 секунд — теж винен цей орган. Кажуть, у тих, хто дуже хропе, функції печінки порушені.
Як зарадити проблемам? Обмежте споживання цукру, алкоголю, газованих напоїв, напівфабрикатів та їжі зі шкідливими жирами. Введіть у раціон тваринні та рослинні амінокислоти. Більше їжте листової зелені. Не забувайте про джерела сірки: яйця, часник, цибулю.