Косметика не вічна
Треба уважно ставитися до її зберігання, оскільки протерміновані препарати можуть завдати шкоди
Молочко-тонік найчастіше продають у пляшечках. Після кожного використання достатньо щільно закручувати корок. Але якщо змінилися консистенція і запах, його уже не можна використовувати.
У жодному разі лак для нігтів не розбавляйте ацетоном (він швидко обдирається і руйнує нігті). Якщо загусне — його краще викинути. Тушшю користуватися бажано не більше півроку. Тубу потрібно щільно закривати, оскільки під впливом повітря її вміст швидко висихає. Тіні не містять ліпідів, тому довго не втрачають своїх властивостей, зокрема коли наносити їх чистим пензликом. Але якщо вже втратять колір і стануть твердими, їх краще позбутися.
Не тримайте косметичних засобів у ванних кімнатах. Вони не люблять вологи.
Найдовше зберігається пудра. Головне тут — дбати про чистоту губки. Якщо помада втратила колір, стала надто твердою, погано накладається або має поганий запах — сигнал, що вона зіпсована. Її краще викинути.
Найдовше зберігаються креми в тубах — туди не поступають повітря і бактерії. Найшвидше псуються в баночках. Якщо їх зберігати при відповідній температурі, набирати спеціальної лопаточкою і щільно закривати, вони послужать вам довше. Але коли помітите, що крем змінить колір і запах, то ним уже не варто користуватися.
Головне, що потрібно знати, не тримайте косметичних засобів у ванних кімнатах. Вони не люблять вологи. Нагадаємо, що косметику зберігають за температури 5–25 градусів.