![Ігор Гузь переплив чергове озеро](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/ix/44c6eu-ywcrn5b7bcdmeg6upetgxog3gybukixb.jpg)
Нардеп обіцяє, що це не останній у цьому році заплив
Фото із сторінки Ігоря у Фейсбук
Ігор Гузь переплив чергове озеро
Із 11-ма сміливцями нардеп підкорив озеро Пулемецьке у Шацькому районі
Заплив відбувся 29-го липня. Разом із Гузем пливли волиняни Павло Тріль, Валерій Теребуха, Анастасія Тріль, Ігор Верчук, Олександр Цвид, Дмитро Гарматюк, Микола Капітонов, Михайло Масягін, Дмитро Новосад та львів’яни - Сергій Кудравцев і Поліна Годлевська. Протяжність водойми становить понад 3, 6 км. Її подолали успішно всі учасники за дві години.
Протяжність водойми становить понад 3, 6 км. Її подолали успішно всі учасники за дві години.
До слова, Сергій Кудравець та Поліна Годлевська зі Львова братимуть участь у змаганнях з триатлону Polissia Challenge Cup 2018 , що 26 серпня вдруге відбудуться на Волинському Поліссі. Ініціатор цього спортивного заходу – Ігор Гузь, йдеться на його сторінці у Фейсбук.
Парламентар зауважив, що у серпні ініціюватиме ще один заплив, про який повідомить згодом на особистій сторінці у Фейсбук.
![З такими темпами волинських озер Ігореві Гузеві може виявитись замало](https://volyn.com.ua/content/thumbs/fpf5ns/800x/0x0-1728x1152/rt/3z/rt3zi4cwanotik7zf5hp4wcuxyjbrgcd.jpg)
![До фінішу успішно дістались усі учасники запливу](https://volyn.com.ua/content/thumbs/f673rh/800x/0x-1-1728x1152/fc/od/fcodkcsehdjhwcnuiviwsnbqvpzb2pxu.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)