![У Парижі – Лувр, а в Луцьку – музей Корсаків](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/jz/2zpuem-ppesbnw556dqajmb47vuccvyrvfxwjz3.jpg)
Створення такого сучасного закладу – це наближення людей до мистецтва, а мистецтва – до людей.
У Парижі – Лувр, а в Луцьку – музей Корсаків
Обласний центр Волині у ці дні духовно збагатився. У ньому з’явився новий культурний об’єкт — Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. В експозиції представлені понад 800 об’єктів живопису, скульптури, інсталяції, відеоарту більш як 100 українських митців XX — XXІ століть. А відкриття співпало з презентацією виставки малярства Андрія Ментуха
Ось як побачила цю подію народний депутат України Ірина Констанкевич: «З нагоди свята наше місто отримало розкішний подарунок — Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. І тепер ми, як усі світові столиці, маємо свою візитівку. Париж — Лувр, Берлін — Пергамон, Нью–Йорк — МОМ, Мадрид — Прадо і Луцьк — теж тут — Музей українського мистецтва.
![Волинська родина Корсаків відновлює традиції меценатства.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/33/tgn66o-0x-1-1417x943-t2y6hviawpwcwvpyvz3vzeaw6hno7337.jpg)
Це дійсно мегасучасний музей!!!
Це дійсно мегасучасний музей!!!
Дякую Лесі і Віктору Корсакам за щедрий дарунок.
Сумно, що Іван Феодосійович Корсак не дожив до цього дня…»
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/7e/qhtd7o-0x0-1181x787-5ceq4hgufhgsanokvkl7ohorqrbym7es.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)