Добре, що послухав маму!
Сумно повертатися з відпочинку, а тут ще й цей сірий клубочок. Кошеня терлося об ноги, заглядало в очі і, здавалося, промовляло: «Візьміть мене з собою!»
8–річний Максим із Луцька півдня вмовляв маму забрати пухнастика зі Світязя. Її пояснення, що вдома і так живуть шиншила та декоративний щур, не впливали. На світлині — якраз той момент, коли засмучений хлопчик іде до автобуса. Саме тоді в нього і з’явився рятівний план: сховати котика за пазуху і зізнатися в цьому, коли виїдуть на трасу. Не викинуть же батьки миле створіння за вікно! Однак мама Оля вчасно все помітила — і кошеня залишилося без господаря, а Максим у сльозах вирушив додому…
Декілька днів тому зустрів малого на вулиці. Згадали той випадок — хлопчик тепер радий, що не забрав тваринку. Після канікул так важко було звикати до школи, що й на домашніх улюбленців часу не вистачає. Отак разом і дійшли висновку: мама поганого не порадить!
Отак разом і дійшли висновку: мама поганого не порадить!
Хоч тіло немічне, та сильний дух!
Збірна Волині гідно виступила на VІ Всеукраїнській спартакіаді серед людей, які отримали травми та інвалідність на виробництві
Спортивне свято, організоване Фондом соціального страхування України, проходило в Ужгороді. У місцевому комплексі «Юність» протягом трьох днів змагалися майже 300 учасників із 25 регіонів України. Боротьба за медалі точилася в армспорті, бомбаскеті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі та шахах. Переможцями Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» стали представники Дніпропетровщини. Команда з 11 волинських спортсменів посіла 8 місце.
Як розповіла начальник відділу документального забезпечення та організаційної роботи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області Інна Лавренюк, особлива гордість наших спортсменів — золото з дартсу. Його виборов Віктор Коваленко з Нововолинська. Чоловік працював прохідником на шахті № 1. У 1985 році через отриману на виробництві важку травму втратив ногу. Однак це не зламало сили духу. Спортсмен уже п’ять разів брав участь у змаганнях. У 2017–му Віктор Коваленко здобув «бронзу», а тепер — заслужене перше місце.
…А репетиції будуть, коли викопаємо картоплю й буряки!
Самобутній колектив народного аматорського театру Козлівського будинку культури, що в Локачинському районі, ще й досі живе враженнями від поїздки до санаторію «Лісова пісня». І запам’ятався йому не відпочинок, а те, з якою теплотою сприйняли глядачі їхню нову виставу «Кайдашева сім’я»
Валентина ШТИНЬКО
Безсмертну повість Івана Нечуя–Левицького вперше поставив на малій сцені незмінний ось уже 30 літ режисер театру, він же виконавець ролі Омелька Кайдаша Ярослав Жулінський. Аншлаг у залі, овації та вигуки «Браво!» були нагородою цій творчій групі за прекрасну гру, за те, що за мінімуму декорацій та інших допоміжних засобів змогли достукатися до сердець глядачів. Це підтвердив і народний артист України Василь Чепелюк, який наразі був серед них.
«Кайдашеву сім’ю» вже побачили в Козлові, Локачах, Бубнові та Смолигові, аматори запрошені й до Кисилина.
«Кайдашеву сім’ю» вже побачили в Козлові, Локачах, Бубнові та Смолигові, аматори запрошені й до Кисилина. Нині і Ярослав Жулінський, і весь колектив живуть мрією про нову постановку. «Родзинкою» вистави, по секрету поділився планами її режисер, має бути жива музика. Ну а репетиції, усміхнувся пан Ярослав, розпочнуться ближче до холоднечі, коли селяни викопають картоплю й буряки, заготовлять корми для худоби. Такі сільські реалії, на які має зважати аматорський театр.
Календар
26 вересня
Сонце (схід — 7.09, захід — 19.09, тривалість дня — 12.00).
Місяць в Овні. 17–18 дні Місяця.
Іменинники: Ілля, Корній, Леонтій, Петро.
27 вересня
Сонце (схід — 7.11, захід — 19.07, тривалість дня — 11.56).
Місяць в Овні, Тельці. 18–19 дні Місяця.
Іменинники: Гнат, Іван, Макар.
Анекдот
І не потрібно обманювати!
Микола купує чималенького коропа і просить продавця:
— Киньте, будь ласка, мені його через прилавок.
— Навіщо?
— А щоб я вдома міг із чистою совістю сказати, що його упіймав!
Золоті слова
«Чим жагучіше запалюється любов, тим вона нещадніша до всього, що їй загрожує».
Рене ДЕКАРТ, французький філософ.
Прогноз погоди
«Як Корнилій скаже, так зима покаже»
26 вересня церква вшановує пам’ять святого Корнилія сотника. Наші предки казали: «З Корнилія корінь в землі вже не росте, а мерзне», а також спостерігали за граками — якщо вони відлітають, можна вже й на сніг чекати. Дощ цього дня віщував, що найближчим часом погода буде похмурою
А за прогнозом чергового синоптика обласного гідрометеоцентру Валентини Набоки, 26 вересня — мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер західний, 7–12 метрів за секунду. Температура повітря вночі — плюс 1–6, на поверхні ґрунту заморозки — 0–3 зі знаком «мінус». Вдень — 9–14 градусів тепла. 27–го — мінлива хмарність. Місцями невеликий дощ. Вітер південно–західний, 7–12 метрів за секунду. Температура повітря вночі — плюс 5–10, вдень — 13–18 градусів тепла. За багаторічними спостереженнями, найтепліше 26 вересня було 1975 року — плюс 26, найхолодніше — 1960– го — 0 градусів.
У Рівному 26 вересня — ясний ранок. У другій половині дня небо вкриють хмари. Температура повітря — 4–12 градусів тепла. 27–го — хмарно з проясненнями, вночі можливий дрібний дощ. Температура — плюс 8–16 градусів.