Часом можна й без «хімії» обійтися
Для здоров’я дуже важливо, щоб в організм потрапляли природні антибіотики. Вони допомагають знешкодити шкідливі бактерії, через які розвиваються тяжкі захворювання
1. Імбир. Кажуть, він може справитися з деякими інфекціями не гірше, ніж звичний нам ампіцилін. Італійські дослідники з’ясували, що рослина здатна знищити навіть ті бактерії, які не реагують на лікування традиційними препаратами.
2. Часник. У ньому міститься сірка (про що свідчить сильний запах), яка впливає на імунітет. Овоч ефективний у боротьбі з бактеріями, які вже виробили стійкість до антибіотиків. Запобігає розвитку раку, є протигрибковим, противірусним і протипаразитарним засобом.
3. Евкаліпт. Допоможе подолати застудні захворювання, грип, кашель. Ця рослина володіє антиоксидантними, протизапальними, знеболювальними, імуномодулювальними і спазмолітичними властивостями.
4. Цибуля. Має ті ж фітохімічні властивості, що й часник. Вона чудово знімає жар, лікує вушні інфекції, нудоту і позбавляє від проблем із диханням. Якщо тонку цибулинну оболонку прикласти до рани, можна полегшити біль, зупинити кровотечу і вбити мікроби.
Часник запобігає розвитку раку, є протигрибковим, противірусним і протипаразитарним засобом.
5. Екстракт насіння грейпфрута. Використовують для лікування вірусних або бактеріальних інфекцій. Окрім того, цей засіб успішно застосовують у сільському господарстві для боротьби з паразитами, цвіллю, бактеріями, грибами і для знезараження води.
6. Яблучний оцет. Продукт, зроблений із ферментованих яблук, знищує стафілококи, деякі дріжджі та гриби. Він не руйнує слизову оболонку, тому є чудовим засобом для боротьби з ангіною, викликаною патогенами.
7. Хрін. Зазвичай, його використовують для лікування легенів, грипу і простудних захворювань. Відмінно справляється з багатьма бактеріями.
8. Ехінацея. Ідеально підходить для порятунку від застуди, грипу та інших респіраторних захворювань, а також герпесу, хвороб носа і горла, сечових шляхів, крові, вагінальних дріжджових інфекцій.
9. Кориця. Ароматну спецію використовують в аюрведичній медицині для лікування діареї, грибків, стимулює кровообіг і знижує рівень цукру в крові.
Проте ви повинні мати на увазі, що рослинні засоби і спеції можуть перешкоджати дії деяких медикаментів, тому завжди потрібно консультуватися з лікарем. Недопустиме і безконтрольне вживання синтетичних антибіотиків.