Яка політика? В Україну їде рабиня Ізаура!
Пам’ятаєте, як жінки полишали недоєних корів і чимдуж бігли через поле до телевізора?
У жовтні з творчою зустріччю в нашій країні має намір побувати відома бразильська актриса Луселія Сантос, котру в нас, як і у багатьох інших куточках планети, знають як «рабиню Ізауру»
Лія ЛІС
Її запросив у тур українськими містами відомий телеведучий Дмитро Комаров, який знімав у Ріо-де-Жанейро свою нову передачу. І актриса погодилася. Хоч минули роки, але знаменита усмішка Ізаури залишилася з нею назавжди!
Ось що Дмитро написав у Facebook: «Це вона в 19 років отримала першу головну роль у бразильській новелі «Рабиня Ізаура» і стала суперзіркою в усьому світі. На Кубі під час показу серій не працювали таксисти. У Бразилії змінили час обіду, щоб усі встигли подивитися Ізауру. Шаленів Китай. Але найбільше серіал «підірвав» територію колишнього СРСР. Це була перша закордонна мильна опера для більшості радянських людей. Під час ефіру вулиці порожніли — всі прилипали до екранів. Якщо вам трохи за 30 — ви точно її знаєте. Якщо менше — запитайте у своїх батьків, бабусь і дідусів. Вона була справжнім ідолом. Я під час прем’єри в кінці 1980-х був маленьким, але добре пам’ятаю і мелодію заставки, і не забув цю епідемію, коли серіал дивилися всі навколо».
«І саме відтоді дачі стали називати фазендами…»
«Рабиня Ізаура» стала найбільш продаваною новелою в історії бразильського кіно, її показали приблизно в сотні країн. Луселія багато подорожувала, 26 разів була в Китаї, але так і не потрапила туди, де її чекали і любили найбільше. І ми вирішили це виправити», — додав телеведучий.
Пропонуємо сьогодні цікаві коментарі до публікації Дмитра — для тих, хто був занадто малий (або ще не народився), щоб розуміти тодішню популярність серіалу:
- «Після фільму ми з подругою (малявки) забрали всі 8 рублів зі скарбнички і вирішили летіти в Бразилію до Ізаури. Але не доїхали».
- «Наше дитинство — найперший серіал «Рабиня Ізаура». У нас ввечері іноді вимикали світло, то в школі ставили на першому поверсі телевізор, і вранці всі дивилися повтор серій, першого уроку не було».
- «Нашу квартиру разів три на місяць затоплював дідусь зверху, тому що йшов наливати ванну, а тут — «Ізаура». Після серії завжди бігли оглядати ванну, туалет, кухню — чи не біжить зі стелі вода».
- «У селі, звідки я родом, змінили час доїння корів… Баби полишали недоєних корів і чимдуж бігли через поле до телевізора».
- І саме відтоді дачі стали називати фазендами…»