Обмолотили б таки того «Колоса» — якби не колишній гравець «Волині»…

Володимира Лисенка Сергій Сімінін не допустив до наших воріт, але від Олександра Чорноморця не захистив.

Фото koloskovalivka.com.

«Срібний» двобій у Першій лізі залишив усе без змін

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 12–й тур. «Колос» (Ковалівка, Київська область) — «Волинь» (Луцьк) – 1:1 (0:1 – Андрій Яковлєв, 41 хв, з пенальті; 1:1 — Олександр Чорноморець, 50 хв)

6 жовтня 2018 року. Ковалівка (Київська область). Стадіон «Колос». 1100 глядачів. Головний суддя — Максим Козиряцький (Запоріжжя).

До очного протистояння «Колос» та «Волинь» підійшли з однаковою кількістю набраних очок. Проте команда із села Ковалівка, що у Васильківському районі Київщини, випереджала лучан за кількістю забитих і пропущених м’ячів — тож і посідала друге місце.

Так–так, на другій позиції в турнірній таблиці Першої ліги перебуває в буквальному розумінні сільський футбольний колектив. Населення тієї Ковалівки — 1600 осіб. І при цьому офіційна статистика зафіксувала 1100 присутніх на матчі глядачів. Якщо рахувати пропорційно, це якби під час футбольного матчу в Луцьку «Авангард» взяли в облогу щонайменше 150 тисяч глядачів!

У рамках 13-го туру «Волинь» 13 жовтня, у суботу, о 17:00 прийматиме «Миколаїв».

У десяти попередніх поєдинках «Колос» пропускав лише чотири рази, тож завдання перед гостями стояло не з легких — спробуй здолай такі надійні захисні редути!

Проте під «завісу» першого тайму лучанам усе ж вдалося. Андрій Яковлєв заробив пенальті, а «проколосівський» коментатор вигукнув: «Звісно, пенальті буде виконувати Кожанов!» І таки помилився: пробивати взявся сам Андрій — і вправно розвів голкіпера господарів Антона Яшкова та м’яча в різні кути воріт.

На жаль, забивши за п’ять хвилин до перерви, — лучани пропустили за п’ять хвилин після неї. До того ж засмутив уболівальників «Волині» ніхто інший, як Олександр Чорноморець, який весняну частину попередньої першості провів саме в складі луцької команди! Хай там як, Сашкові вдався справді шикарний удар із лівої. Віталій Неділько наче й реагував на удар, проте м’яч після потужного «пострілу» екс–партнера по команді неначе «прошив» рукавиці голкіпера «Волині»!

Цікаво також, що п’ять із семи поєдинків туру закінчилися якраз із нічийним рахунком 1:1.

У рамках 13–го туру «Волинь» 13 жовтня, у суботу, о 17:00 прийматиме «Миколаїв».

Результати 12–го туру: «Колос» — «Волинь» — 1:1; «Гірник–Спорт» — «Зірка» — 1:0; «Балкани» — «Оболонь–Бровар» — 1:1; «Миколаїв» — «Агробізнес» — 1:1; «Рух» — «Металіст 1925» — 1:1; «Інгулець» — СК «Дніпро1» — 1:2; «Прикарпаття» — «Суми» — 1:1; цього разу через зняття зі змагань «Кобри» не грав «Авангард».

15 «Зірка» (Кропивницький) 11 1 0 10 5-26 3

Денис Кожанов («Волинь») — хоч цього разу й не забив — продовжує лідирувати в списку бомбардирів — 8 голів (5 — із пенальті).