![У Локачинському районі оголосили Дні жалоби](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/nd/bbsmyu-vr4oqu2mtegbthgrdxmichumbyfhendl.jpg)
Вічна пам’ять Герою!
У Локачинському районі оголосили Дні жалоби
У зоні Операції об’єднаних сил загинув уродженець села Губин Максим Пасічнюк – боєць 14-ї окремої механізованої бригади
Учора від кулі ворожого снайпера загинув ще один житель нашого району - боєць 14-ої бригади Максим Пасичнюк, уродженець с. Губин, Локачинського району., інформує Локачинська РДА.
5-6 листопада 2018 року оголошено Днями жалоби на території Локачинського району.
З метою вшанування пам’яті військовослужбовця ЗСУ Максима Вікторовича Пасичнюка, уродженця села Губин, розпорядженням голови райдержадміністрації № 464 від 5 листопада 2018 року 5-6 листопада 2018 року оголошено Днями жалоби на території Локачинського району.
Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за незалежність та цілісність нашої держави.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)