Махрові рушники: рідким засобам для прання — так, прасці — ні
Аби ці вироби довше залишалися м’якими, дотримуйтеся таких правил
Не слід класти їх до пральної машини разом із речами, що мають кнопки та застібки. А ще краще скористатися спеціальними мішечками, аби не пошкодити делікатну рельєфну структуру. Якщо петлі все ж витягнулися, то їх потрібно акуратно зрізати ножицями, але в жодному разі не висмикувати.
Сушити рушники бажано в автоматичному режимі (така функція є у сучасних пралках), від цього вони стають ще м’якшими. Коли ж такого блага у вас немає, тоді вивісіть вироби на вулиці. На батареї їх класти не рекомендується: від високої температури махра пересихатиме і колотиметься.
Не можна прасувати такий текстиль: гарячий метал пошкодить його, зокрема цілісність ворсинок, а рушник стане жорстким і грубим.
Варто відмовитися під час прання від звичайного порошку, адже крупинки можуть залишитися на виробі, і він буде твердим і неприємним на дотик. Найкраще скористатися рідким мийним засобом. А от замість ополіскувача ліпше добавити столову ложку кондиціонера із силіконом. Або використати надійний пом’якшувальний народний метод — воду та оцет.