![На Волині 17 грудня презентуватимуть бригаду територіальної оборони](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/jc/ao2c5m-astzdxlfh6hjdragqv4ilpeopnlyyjca.jpg)
Запрошують на військову службу в резерві військовозобов'язаних волинян віком від 41 до 60 років.
На Волині 17 грудня презентуватимуть бригаду територіальної оборони
В обласному військовому комісаріаті розповіли про переформування загонів територіальної оборони в 100-ту бригаду
На прес-конференції в обласному військовому комісаріаті говорили про переформування загонів територіальної оборони в 100-ту бригаду.
Основні завдання бригади, серед яких охорона й оборона державного кордону в межах Волинської області, органів державної влади, місцевого самоврядування та важливих об'єктів.
Її командний склад – кадрові військові, а очолює новий підрозділ підполковник Олександр Кучер. Офіцер розповів про основні завдання бригади, серед яких охорона й оборона державного кордону в межах Волинської області, органів державної влади, місцевого самоврядування та важливих об'єктів.
Для повноцінного функціонування підрозділу запрошують на військову службу в резерві військовозобов'язаних волинян віком від 41 до 60 років. На 17 грудня заплановано провести в Луцьку презентацію 100-ї бригади територіальної оборони Волині.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)