![Смачні солодощі, пироги, вареники і вітамінні закрутки – бійцям на Схід (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/e/qg/m3gmni-0x40-960x640-kargfxnkm5hdk3bpx5w6tmtqcwex5qge.jpg)
Жителі району підтримують бійців
Смачні солодощі, пироги, вареники і вітамінні закрутки – бійцям на Схід (Фото)
Мешканці Маневиччини зібрали гуманітарну допомогу українським захисникам
Військовий капелан Олександр Ружило вже п'ятий рік збирає і доставляє волонтерську допомогу бійцям АТО і жителям Донбасу. Із окупованого сходу України на Маневиччину переїхали його п’ятеро дітей та дружина, а сам пан Олександр став капеланом 24-ї, 54-ї, а зараз 93-ї окремої мобілізованої бригади. «Дорога туди – це квиток в один бік. Завжди їду і прощаюся з рідними…», – каже капелан, і попри небезпеку, знову й знову їде на схід, де допомоги й молитви чекають оборонці нашої країни.
Дякую всім добрим і небайдужим людям, які зробили можливою чергову поїздку на схід України: Петру Міцевському, Галині Хмеляр, Андрію Яцині, Володимиру Радіону, Олександру Лановому, Анатолію Бричці, Оконській сільській раді, дівчатам із центральної районної бібліотеки за смачні пироги і солодощі, директору Василю Давидюку і діткам школи села Костюхнівка за вареники і вітамінні заготовки для наших захисників. Всім іншим, хто допомагав в цій справі.
Ось і нещодавно за підтримки жителів Маневиччини відбулася ще одна така поїздка.
– Дякую всім добрим і небайдужим людям, які зробили можливою чергову поїздку на схід України: Петру Міцевському, Галині Хмеляр, Андрію Яцині, Володимиру Радіону, Олександру Лановому, Анатолію Бричці, Оконській сільській раді, дівчатам із центральної районної бібліотеки за смачні пироги і солодощі, директору Василю Давидюку і діткам школи села Костюхнівка за вареники і вітамінні заготовки для наших захисників. Всім іншим, хто допомагав в цій справі. Дякую всім. Все це було доставлено нашим землякам в 10-ту і 14-ту бригади. Дякую Богу за Його охорону і допомогу, дякую за Ваші молитви. Як хочеться, щоб скоріше закінчилася ця війна і не гинули б молоді люди... Просімо в Бога миру і благословіння для нашої України! – із вдячністю прокоментував капелан.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/zq/krwkgh-0x0-720x959-hcb24bomeb52wrxfjp3hk6lriahxgzqi.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/ud/eoz3sc-0x0-960x720-4pin2pr3do4tlmrzkx3cr2jmtt2ijud4.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/zm/5kzsdq-0x0-960x720-sxygauv75og5plwf2ffpdcm4qpbm3zml.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/m5/dqylfd-0x0-960x720-q32uas74j2pw4rflzkbmp54f7hd23m5c.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)