Юлія Тимошенко: «Молоді – гідні умови для життя та праці в Україні»*
Новий президент у найкоротші терміни створить можливості для забезпечення молоді доступним житлом, роботою та гідними зарплатами. Про це заявила лідер «Батьківщини» на Всеукраїнському молодіжному форумі, який відбувся 11 грудня у Києві
Юлія Володимирівна зауважила, що інструментом для досягнення цих цілей є нова стратегія для Національного банку України.
«Відкрию вам маленьку таємницю: те, що стосується житла і забезпечення роботою, — це може зробити глава держави у достатньо короткий термін, володіючи конституційним правом вносити кандидатуру очільника Національного банку України. Тому що все, що ви бачите — житло, робота, заробітна плата, — це правильна системна політика НБУ», — наголосила вона.
На думку Юлії Тимошенко, зараз Нацбанк управляється ззовні, «він повністю виведений з-під контролю української влади і з національної стратегії». Саме тому його необхідно повертати в систему управління держави, переконана вона.
Окрім того, за словами голови партії, необхідно зруйнувати корупційні схеми та фінансові піраміди, які діють під патронатом Нацбанку. Юлія Тимошенко навела цифри, підтверджені аналітиками, які працюють над Новим економічним курсом: «За останні 4,5 року через фінансові махінації за допомогою НБУ виведено з країни 12 млрд 850 млн доларів. І приблизно стільки ж (12, 5 млрд дол.) за цей час отримано від МВФ. Такого в Україні не робили ніколи».
Лідер «Батьківщини» наголосила на необхідності повернути Національний банк державі, поставити там керівником професійну, патріотичну та мужню людину.
Лідер «Батьківщини» наголосила на необхідності повернути Національний банк державі, поставити там керівником професійну, патріотичну та мужню людину.
«Ми поміняємо все життя країни, починаючи від стабільності курсу гривні і закінчуючи правильною системою кредитування», — підсумувала політик.
До слова, це вже п’ятий публічний форум, ініційований Юлією Тимошенко, під час якого презентовано Новий курс України, а також необхідність ухвалення нового Основного Закону, економічної стратегії, соціальної доктрини та нової стратегії миру.
Наталка ГРІНЧУК.