Як одягнутися на ковзанку?
Поки зима тішить нас морозцем, така розвага популярна не лише серед дітвори. Існує два види ковзанок, тож вибирати вбрання слід залежно від того, на яку ви плануєте піти
Збираючись на відкритий каток, пам’ятайте про обов’язковість трьох шарів одягу: майки, сорочки і светра. У якості нижнього в цьому випадку, як правило, використовується термобілизна, що допомагає зберегти тепло і пропустити піт, який виділяється з організму. На ноги необхідно надіти лосини або спортивні штани з начосом, що не утруднятимуть ваших рухів при катанні на ковзанах.
Верхній одяг має бути якомога легшим, але при цьому захищати від вітру і холоду. Практично всі любителі зимового катання на ковзанах обмежуються теплим светром, однак у наш час продаються тонкі спортивні куртки, які прекрасно зберігають тепло і дають змогу відчувати себе легко й невимушено. У жодному разі не одягайте пуховик, бо в ньому дуже спітнієте. Не забудьте про в’язану шапочку, що закриває вуха, легкі рукавички та шарф.
На ноги одягніть шерстяні шкарпетки. Дехто полюбляє довгі гетри. Їх можна поєднати з коротким пальтом — таке вбрання додасть вам витонченості.
Криті ковзанки, як правило, опалюються, температура повітря там не нижча 7 градусів Цельсія.
Криті ковзанки, як правило, опалюються, температура повітря там не нижча 7 градусів Цельсія, тож від куртки можна відмовитися, її прекрасно замінить теплий светрик або толстовка. Підійде і яскрава жилетка з джинсами, міні–спідниця зі світлим светром або туніка зі штанами.
Без шапки цілком можна обійтися, а ось рукавички точно знадобляться, щоб пом’якшити удар при можливому падінні на лід. Не варто замотувати шарф, адже при втраті рівноваги в ньому можна заплутатися і отримати серйозну травму. Сумку або рюкзак ліпше залишити в камері зберігання, якщо така є.
Найкраще, йдучи на каток, мати власні ковзани, ніж брати їх напрокат. Це і дешевше, і усуває ризик підхопити грибок від іншого «користувача».
Якщо ви ще не вмієте кататися на ковзанах, візьміть із собою налокітники, напульсники і наколінники, щоб уникнути сильних ударів і переломів кінцівок.