Меблі будуть як нові
Із часом ваш улюблений м’який куточок втрачає свій вигляд. Аби продовжити йому життя, необхідно правильно доглядати за ним
Шкіряні. Їм шкодить вологе прибирання, оскільки вода руйнує структуру матеріалу. Достатньо м’якої ганчірки з мікрофібри і порохотяга. Також меблі зі шкіряною оббивкою не слід ставити поряд з опалювальними приладами, камінами, бо від надлишку теплого сухого повітря шкіра твердіє. Найоптимальніший варіант — розміщати їх на відстані 1,5 метра від батареї центрального опалення.
Щоб продовжити життя улюбленому дивану чи кріслу, купіть спеціальний засіб по догляду за меблями зі шкіри. Він створює тонку плівку, яка не дає можливості проникати волозі, втрачати колір… Шкіра — досить гігроскопічний матеріал, тому в приміщенні, де є такі меблі, вологість не повинна бути високою.
Щоб продовжити життя улюбленому дивану чи кріслу, купіть спеціальний засіб по догляду за меблями зі шкіри.
М’які. Якщо їхня оббивка з текстилю, жакарду чи гобелену, її не можна чистити відбілювальними і спиртовими засобами, бо залишатимуться плями. Радимо застосовувати губку, слабкий мильний розчин і порохотяг. Сушити оббивку після цього не потрібно. М’які меблі теж не можна ставити впритул до батареї центрального опалення чи інших джерел тепла. Найоптимальніша відстань — 30–40 сантиметрів. Щоб уникнути вигорання оббивки, слід стежити, аби на неї не потрапляли прямі сонячні промені.
Дерев’яні. Вони не люблять перепадів температури і бояться вологи. Тому не ставте їх близько до батареї опалення. Протріть їх, якщо вони лаковані, вологою ганчіркою, а потім — сухою. Для надання блиску використайте поліроль чи невелику кількість олії.