![Три громади Локачинського району перейдуть у Православну церкву України](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/ty/7cpe2t-l3odguvtuafpw3npzvvfhzu3vniletyt.jpeg)
Люди висловлюють свою волю
Людина і суспільство
Три громади Локачинського району перейдуть у Православну церкву України
Об‘єднавчий Собор, який відбувся 15- го грудня 2018 року, у святій Софії у Києві став історичним моментом і тим монолітним фундаментом для утворення Єдиної канонічної церкви. Після надання Томосу процес переходу став незворотним
Під час зборів та процедури голосування одноголосно проголосували жителі сіл: Сірнички Свято-Луківської громади, Семеринське Різдва-Богородичної громади і Зубильне Різдва-Богородичної громади.
Вчора, 3 - го лютого 2019 року, за перехід з УПЦ Московського патріархату, в Православну Церкву України, проголосували три громади Локачинського району.
Під час зборів та процедури голосування одноголосно проголосували жителі сіл: Сірнички Свято-Луківської громади, Семеринське Різдва-Богородичної громади і Зубильне Різдва-Богородичної громади, інформує Володимир-Волинська єпархія Православної церкви України.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)