![Чому про юних спортсменів із села Бірки Любешівського району знає вся Волинь](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/7a/n4izgh-rboen27wnhppnekh5nqfowkgwuob67a3.jpg)
Тренажерний зал підлітки обладнали самотужки.
Чому про юних спортсменів із села Бірки Любешівського району знає вся Волинь
«Схиляю голову перед тими десятьма дітьми, які тренуються в цьому «олімпійському комплексі», — написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» підприємець і депутат Волинської обласної ради Микола Бущук, проілюструвавши свої слова фотографіями древньої поліської хатини
На одному зі знімків, зробленому у напіврозваленій будівлі, де місцеві хлопці облаштували собі «спортзал», бачимо секретаря Любешівської селищної ради Володимира Сергійчука і, до речі, жителя Бірок. Саме він і розповів нам про завзятих сільських підлітків, які заслуговують на тренування в кращих умовах.
![Володимир Сергійчук уже подбав, щоб діти займалися спортом у кращих умовах.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/5h/agyzj7-0x0-750x500-s7vsgmdxrkjorzjeezc7l4c7qmg655hp.jpg)
— У Бірках діти люблять спорт. Одна група старшокласників займається після уроків у шкільному спортзалі, а друга — з власної ініціативи знайшла собі закинуте приміщення й почала там качати м’язи. Старенька хатина належить Віктору Невірцю, в якого двоє синів. Чоловік дозволив, щоб діти принесли якийсь інвентар і тимчасово займалися там. Ми з Віктором Кириловичем обговорювали різні варіанти, як допомогти хлопцям із тренажерним залом. І батьки, і влада підтримують таке захоплення спортом, — розповів Володимир Михайлович.
Уже найближчим часом юних спортсменів переселять у нову будівлю в центрі села.
За його словами, вже найближчим часом юних спортсменів переселять у нову будівлю в центрі села. Зокрема, у дім, котрий релігійна громада придбала для настоятеля місцевого храму. Священик, який там не проживає, охоче дав згоду, щоб приміщення використовувалося для потреб дітей.
![У старих стінах – молодий, завзятий дух.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/si/b7ftxf-undefinedxundefined-undefinedxundefined-3yadll4yosmphkjes3ojfgtrj6zeysio.jpg)
— Проведемо там ремонт, зробимо опалення. Хлопці готові й самі потрудитися. Думаю, через кілька тижнів справимося. А депутатові і підприємцю Миколі Бущуку я показав ту стару кімнатку із саморобним спортінвентарем, маючи надію, що й він долучиться до потрібної справи, допоможе придбати якісь тренажери. Місцевий учитель фізкультури згоден проводити заняття в цьому спортзалі. Спільно й вирішимо проблему, через яку тепер про бірківських хлопців знає вся Волинь, — сказав Володимир Сергійчук.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)