Не даруйте коханим шкарпеток, сковорідок, тонометрів і кремів від зморщок…
День святого Валентина — романтичне свято, тому презенти теж мають бути оригінальними та не банальними
Отож 14 лютого не варто дарувати речі побутового характеру: засоби гігієни, рушники, постільну білизну, кухонне начиння: сковорідки, каструлі, чайники. Також не слід вручати коханим людям капці, колготки чи шкарпетки, оскільки такі подарунки є неетичними.
В жодному разі не можна презентувати предметів із натяком, наприклад старій людині — тонометр (пристрій для вимірювання тиску) або медикаменти, повній — підлогові ваги, дівчині — креми від зморщок, а худому хлопцю — абонемент у тренажерний зал.
Безпрограшним варіантом будуть квіти та солодощі, гарно упаковані, прикрашені символікою у формі серця прикраси, фотосесія або вечеря при свічках.
Краще утриматись і від «живих» подарунків — собачок, кішок, кроликів чи інших тварин, щоб не потрапити у незручну ситуацію та не ризикувати долею істоти, для якої надалі може не знайтися місця у будинку того, кого ви кохаєте.
Також обережно треба дарувати парфуми — краще заздалегідь знати, чим користується людина, щоб купити саме те, що їй подобається. Краще уникати і банальних подарунків — рамок для фотографій, альбомів, чашок, статуеток, тому що ці речі можуть бути сприйняті як відсутність уваги та бажання вручити будь–що.
Чим ще порадувати у таке романтичне свято? Безпрограшним варіантом будуть квіти та солодощі, гарно упаковані, прикрашені символікою у формі серця прикраси, фотосесія або вечеря при свічках.
У будь–якому разі презент має запам’ятатись індивідуальністю, гарним оформленням та небуденною обстановкою, у якій він вручений.
І найкраще, що додається до подарунка, — це щире почуття, любов та радість хвилин, проведених із коханими разом, бо саме з таких яскравих миттєвостей і складається наше справжнє неповторне життя.
Наталія БУГАЙОВА,
кандидат психологічних наук, президент Міжнародної асоціації незалежних експертів медіапростору